Bahçeşehir Noter Yeminli Tercümanlık Hizmetleri 2024

bahçeşehir noter yeminli tercümanlık hizmetleri

Hemen Noter Yeminli Tercüme Hizmeti Almak için buraya tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.

You can contact us by clicking here to get Notary Sworn Translation Service immediately.

Bahçeşehir Noter Yeminli Tercümanlık Hizmetleri 2024

Bahçeşehir noter yeminli tercümanlık hizmetlerimizde tüm resmi belgelerin çevirisini ve gerekli belgeleri Noter onayıyla ve apostil hizmetiyle sunma imkanı sağlamaktayız. Noter Yeminli Tercüman Betül KÜRE ve tercüman ekibi olarak belgelerinizi hızlı, uygun fiyat teklifi ile profesyonel bir şekilde tercüme etmekteyiz.

İhtiyaç duyduğunuzda size bir telefon kadar yakınız. İstanbul’un ve Türkiye’nin her yerinden müşterilerimize birçok dünya dilinde hizmet vermekteyiz. Deneyimli ve uzman yeminli tercüman ekibimiz, belgelerinizi en doğru ve güvenilir şekilde çevirerek sizlere sunmaktadır. Hızlı ve güvenilir bir şekilde yeminli tercüme hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz. Belgelerinizin tercümesi sırasında gizlilik ve güvenlik konularına özen gösteriyoruz.

Noter Yeminli Tercüman Betül KÜRE ve tercüman ekibi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Siz de belgelerinizi güvenle bize tercüme ettirebilir ve kaliteli yeminli tercümanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Noter Yeminli Tercümanlık Hizmetlerimiz:

Noter Yeminli Tercümanlık hizmetimizde yazılı ve sözlü tercüme çeşitliliği bulunmaktadır. Noter yeminli sözlü tercümanlık hizmetlerimiz arasında;

  • Vehicle Sales Aggrement / Araç Satış Sözleşmesi
  • Power of Attorney /Vekaletname
  • Leasing / Kira Sözleşmesi
  • Real Estate Buying-Selling / Gayrimenkul Alım-Satımı
  • Vergi İşlemleri
  • Incorporation / Şirket Kuruluşu
  • Wedding Ceremony / Nikah Tercümanlığı ve daha fazlası bulunmaktadır.

Noter yeminli yazılı tercümanlık hizmetlerimiz arasında;

Nüfus Kayıt Örneği, Pasaport, Doğum Belgesi, Diploma, Transkript Belgesi, Diploma Eki, Karne, Hastane Raporu, Yerleşim Yeri, Taahhütname, Muvafakatname, Boşanma Kararı, Mirasçılık Belgesi, Adli Sicil Belgesi, Muvafakatname, Mezuniyet Belgesi, Durum Bildirir Sağlık Raporu, YÖK Denklik Belgesi ve daha fazlası bulunmaktadır. Bu belgeler, kişisel, eğitim ve sağlık alanlarından önemli belgeleri içerir ve profesyonel ve usulüne uygun şekilde çevrilerek kaşelenir ve ofisimizden hızlıca ıslak imzalı orijinal belge olarak veya tercihinize göre tarama (scanning) yöntemiyle teslim edilir.

Bahçeşehir Noter Yeminli Tercüman ve Beylikdüzü Noter Yeminli Tercüman hizmetlerimizde, belgelerinizi Noter onayıyla sunabilmekteyiz. Bu hizmet, belgelerin doğruluğunu ve geçerliliğini sağlamak için önemlidir.

Hizmetlerimiz arasında, belgelerin çevirisi ve gerekli noter onay ve apostil hizmeti de sunulmaktadır ve böylelikle siz hiç vakit kaybetmeden belgeniz size hazır olarak teslim edilmektedir. Bu şekilde, belge süreçleriniz daha hızlı ve kolay hale gelir.

Konsolosluk belgeleri genellikle resmi kurumlar tarafından kabul edilmesi için doğru şekilde çevrilmeli ve gerekli onay işlemleri tamamlanmalıdır. Bu süreçte uzman bir tercümanın hizmeti, belgelerin doğruluğunu ve geçerliliğini sağlamak için önemlidir.

Konsolosluk belgelerinin doğru şekilde çevrilmesi ve gerektiğinde Noter onayı alınması konusunda yardımcı olarak konsolosluk işlemlerinizi daha sorunsuz bir şekilde tamamlamanızda size yardımcı olmaktayız.

İngilizce Noter Yeminli Tercüman, Bahçeşehir Noter Yeminli Tercüman, Beylikdüzü Noter Yeminli Tercüman, İngilizce Yeminli Tercüman, ve Bahçeşehir Noter Onaylı Tercüman arayışınızda belge çevirisi ve noter onay ve apostil hizmeti süreçlerinde sizlere güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Bu hizmetler, resmi belge ihtiyaçlarınızı karşılamak ve uluslararası alanda geçerli belgeler sunmak için önem teşkil etmektedir.

Yeminli Tercüman Betül KÜRE Kimdir?

Mütercim-Tercüman Betül KÜRE Marmara Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi Mütercim-Tercümanlık Bölümü, İngilizce Mütercim-Tercümanlık Anabilim Dalından mezun olmuştur. Noter onaylı Yeminli Tercüman unvanına ve yeminli tercüme yetkisine sahiptir.

Çeviri kapsamında tıp, psikoloji, psikiyatri başta olmak üzere ticaret, otomotiv, hukuk, teknik, edebi ve video çevirisi gibi birçok alanın çevirisine ve çeşitli bilgisayar destekli çeviri programlarına (CAT tool); ardıl, diyalog ve konferans gibi sözlü çevirilere ve bu alanlara ilişkin çeviri kuramlarına dair eğitimler almıştır, bu alanlarda şirketlerle çalışmıştır.

Mütercim-tercümanlık alanının yanı sıra uzman psikologlardan psikoloji okur yazarlığına dair kuramsal eğitimler almıştır ve psikoloji çevirmenliği alanında uzmanlaşmıştır.

Lisans bitirme tezini, Irvin D. Yalom, Wade C. Myers gibi psikoloji alanının önemli kalemlerinden çıkmış ve bugüne kadar Türkçeye çevirisi hiç gerçekleştirilmemiş psikoloji / adli psikoloji makalelerinin çevirisi ve incelenmesi üzerine gerçekleştirmiştir.

Üniversite hayatı boyunca birçok seminere ve konferansa katılmıştır. Çeşitli toplumsal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak yer almıştır. Psikolojiçeviri adı altında bir start-up projesi geliştirmiştir. Aynı zamanda farklı alanlardan yazılı ve sözlü birçok çeviri ve metin düzenleme işinde ve projesinde bireysel olarak yer almıştır. Nobel Akademik Yayıncılık’ta yayınlanmış akademik kitaplar için çeviriler yapmıştır.

ŞU ANDA;

Bağımsız olarak yazılı ve sözlü çevirmenlik yapmaya devam etmektedir. İstanbul’da çeşitli belediyelerde, kurumlarda ve kurumsal firmalarda sözlü tercümanlık yapmaktadır. Bunun yanı sıra yazılı ve sözlü çeviri kapsamında psikoloji çevirisi ve psikoterapi çevirisi alanında çalışmalarına ve kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Bizi Instagram‘dan takip edin!

Youtube’dan takip edin!

Profesyonel Çeviri Hizmeti almak & Özel İngilizce Dersi Almak için İletişime Geçin!

Köşe Yazılarımızı Okuyun!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir